Home Політика Макаревич про однопартійців Путіна: ”Нас трахнули без попередження”

Макаревич про однопартійців Путіна: \”Нас трахнули без попередження\”

124
Андрій Макаревич дав пояснення з приводу того, що саме сталося на концерті гурту "Машина времени" в Кемерово.
 
Там, нагадаємо, під час виступу на сцену вийшов чоловік і повідомив, що концерт проходить за підтримки прокремлівської партії "Єдина Росія" та почав агітувати за неї. Це викликало обурення глядачів, які почали голосно свистіти і вимагати повернення грошей за квитки.

Сам Макаревич охарактеризував інцидент як "трахнути без попередження".

"Прийшли перед початком концерту з адміністрації губернатора – кажуть, хочуть нас нагородити почесними знаками за вислугу перед мистецтвом і за шахтарську любов. Ну, нагороджуйте – не ображати ж, тільки коротко . Виходить на сцену молода людина і починає віщати за "Єдину Росію" і Народний фронт – ми навіть "мяу" сказати не встигли. Це називається трахнути без попередження", – розповів музикант.

"Народ в залі зреагував швидше – засвистів, тому промову свою товариш зім’яв, значки роздав і пішов геть. У зв’язку з цим у мене величезне прохання: панове губернатори, мери, їхні заступники з політроботи і представники всіх без винятку політичних рухів – будь ласка, не треба нас нічим нагороджувати, вручати почесні знаки, виходити на сцену і агітувати на нашому фоні. Хоча б до виборів. А то один вякнув – і ми знову в лайні", – додав він.

Нагадаємо, політична ситуація в Росії все більше напружується перед виборами – у грудні повинні пройти парламентські, а навесні 2012 року – президентські. В центрі уваги останнім часом опинилися відносини влади з відомими рок-музикантами.

Так, раніше лідери гуртів "Машина времени" і "Чайф" Андрій Макаревич і Володимир Шахрін вже заявляли, що вони більше не хочуть виступати на підтримку Володимира Путіна чи Дмитра Медведєва (коли три з половиною роки тому тандем Путін-Медведєв святкував свою перемогу, рокери брали участь у грандіозному концерті).
 

ТСН.ua 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here