Home Політика Малинські депутати прийняли рішення з вимогою відставки уряду

Малинські депутати прийняли рішення з вимогою відставки уряду

132

 

4 грудня демократична більшість Малинської міськради, основу якої складають депутати від «ВО «Батьківщина», прийняла рішення з вимогою відставки уряду Азарова та імпічмент Президента.

 Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної партійної організації «ВО «Батьківщина».

 На сесії міської ради було прийнято звернення до Президента, Кабінету Міністрів країни, а також Верховної ради України щодо суспільно-політичних подій в країні, в якому більшість депутатів засудила факт застосуванні сили при розгоні 30 листопада мирної акції на Майдані Незалежності в м.Києві, і визнала це проявом диктатури та насилля над вільним волевиявленням громадян.

 «Вимагаємо негайного встановити та притягнути осіб, винних у жорстокому побитті людей, до кримінальної відповідальності, висловитись за недовіру Президенту та відставку уряду», – йдеться у тексті звернення.

 Депутати закликали місцеві органи державної влади утриматись від виконання антинародних, протизаконних розпоряджень та наказів, а також визнали пріорітетним напрямок руху саме по євроінтеграції.

 Нагадаємо, що  на позачерговій сесії Житомирської облради депутати не підтримали проект рішення Віталія Француза, голови фракції «Батьківщина», який пропонував звернутись Януковича із проханням розпустити уряд.

 

 


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here