Home Політика Машковський хоче звільнити трьох голів РДА

Машковський хоче звільнити трьох голів РДА

161

13 липня голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський провів розширену наради з питань виконання запланованого обсягу відбору громадян на військову службу за контрактом, детінізації заробітної плати та зайнятості населення, стану справ щодо процесу об’єднання територіальних громад в Житомирській області та реалізація інвестиційних проектів, які фінансуються за кошти ДФРР.

Як повідомляє прес-служба ОДА, за підсумками наради Сергієм Машковським ініційовано проект подання на Адміністрацію Президента України та Кабінет Міністрів України щодо звільнення 3 голів РДА за незадовільні результати роботи.

Керівник області наголосив, що безпосереднім завданням керівників районів та міст є якісне виконання завдань і функцій державного управління.

«Сьогодні ви є керівниками на місцях. Я очікую від вас рішучих дій у напрямі легалізації трудових відносин, комплектування контрактної армії та формуванні спроможних територіальних громад. Ви маєте на це відповідні важелі впливу!», – зазначив Сергій Машковський.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here