Home Політика Майже два роки влада встановлювала один світлофор на перехресті Бородія та Гоголівської

Майже два роки влада встановлювала один світлофор на перехресті Бородія та Гоголівської

127

Ще 20 червня 2011 року депутат міської ради від «Фронту Змін» Олександр Рабінович звернувся до міського голови із вимогою встановити світлофор на небезпечному перехресті вулиць Бородія та Гоголівської.  І тільки зараз світлофор на перехресті було встановлено.

«Мешканці будинків, що знаходяться на вулиці Гоголівській та Бородія звернулись до мене як до депутата міської ради, аби на перехресті з’явився світлофор. За словами жителів, на перехресті відбувається інтенсивний рух автомобілів, часто трапляються аварії. Тому світлофор там просто необхідний. Але питання його встановлення представниками влади розглядалось майже два роки. Якщо у цьому місті все робиться так повільно, то немає чого чекати на покращення», – розповідає депутат міської ради Олександр Рабінович.

Також депутат вимагав, аби на перехрестях Східної та Гоголівської, Бородія та Східної світлофори після 20.00 не перемикали в  жовтий мигаючий режим. Рух транспорту на цих перехрестях інтенсивний і ввечері.

У міській раді також пообіцяли вплинути на ситуацію, адже усі світлофори у місті мають працювати до 22.00, а на центральних вулицях – до 23.00.

Світлофор, який встановили на вимогу депутата, почав працювати не відразу – ще кілька місяців влада витратила на те, аби він функціонував, а не просто фізично був встановлений на перехресті.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here