Home Політика Менська колонія уже готова до прийому Луценка

Менська колонія уже готова до прийому Луценка

79
0

Менська виправна колонія у Чернігівській області «вже підготовлена до прийняття екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка».

Як передає кореспондент УНІАН, про це сказала Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська сьогодні на прес-конференції в Одесі. Зокрема, омбудсмен зазначила, що нещодавно в ході інспектування закладів пенітенціарної системи України ознайомилися з умовами утримання в’язнів у Менській колонії, куди невдовзі може бути переведено з Лук’янівського СІЗО екс-міністра МВС Ю.Луценка.

При цьому вона уточнила, що «цей спеціальний заклад для утримання колишніх правоохоронців, в тому числі працівників МВС, уже підготовлений до прийняття Ю.Луценка». Як зазначила В.Лутковська, «ця унікальна колонія характеризується, на відміну від решти подібних закладів, декількома рівнями безпеки».

«Ми також зустрічалися з Ю.Луценком для обговорення питань, пов’язаних зі станом його здоров’я, щоб забезпечити надання медичної допомоги у колонії», – повідомила омбудсмен.

Однак вона ухилилася від подробиць, пославшись на конфіденційність інформації про стан здоров’я екс-міністра. Також В.Лутковська поінформувала журналістів, що здійснила моніторингову робочу поїздку до Одеської області, в ході якої проінспектовано, зокрема, Одеське СІЗО, інтернатні та інші заклади.

За підсумками інспекції внесено пропозиції державним чиновникам щодо виправлення на краще ситуації в цих закладах. Крім того, коментуючи на прохання УНІАН той факт, що не службою українського омбудсмена, а Європейським судом з прав людини зупинено екстрадицію підслідного Одеського СІЗО Адама Осмаєва до Росії через можливе порушення прав людини, В.Лутковська заявила, що «було б коректніше коментувати цю ситуацію представниками Генпрокуратури України».

«Зокрема, в Генпрокуратурі могли поінформувати, яким було реагування офісу омбудсмена щодо можливої екстрадиції в Росію підслідного А.Осмаєва», – додала вона. 

 

Previous articleОлімпійський урок проведуть у Житомирі
Next articleВиступ \”Дівчат з Житомира\” можна побачити на телебаченні

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here