Home Політика Мерія хоче отримати 70 балів у рейтингу комфортних міст від журналу ”Фокус”

Мерія хоче отримати 70 балів у рейтингу комфортних міст від журналу \”Фокус\”

215

Не нижче 70,0 балів (із 100) у 2020 році планує отримати мерія у рейтингу обласних центрів за рівнем комфортності проживання журналу "Фокус".

Цей показник є одним із ключових, що підтверджуватиме ефективність програми «Ефективна влада. Конкурентне місто» у 2020 році, проект змін якої опублікували 3 грудня.

"Метою програми є підвищення рівня комфорту та якості життя в місті Житомирі шляхом розвитку організаційної спроможності, підвищення рівня відкритості, прозорості та публічності місцевої влади", – йдеться в програмі.

Відзначимо, що у 2019 році Житомир планово розраховував на 62 бали, а в реаліях отримав 42,2 та 16 місце у рейтингу комфортності проживання. Цьогоріч жодне з українських міст у рейтингу від журналу "Фокус" не отримало 70 балів, на що очікує житомирська мерія. Максимальний бал та статус найбільш комфортного для проживання отримав Київ – 64,9 балів.

Сусідні із Житомиром міста посідають теж вищі позиції у рейтингу: Хмельницький – 2 місце, Вінниця – 5 місце, Рівне – 8 місце.

Також влада Житомира розраховує, що у наступному році Житомир увійде в ТОП-3 у рейтингу прозорості міст (Transparency International), а також у рейтингу відкритості органів виконавчої влади «Рада дружня до медіа» (Інститут масової інформації) та у рейтингу індексу публічності місцевого самоврядування (Громадська мережа «ОПОРА»).

Нагадаємо, мер Житомира Сергій Сухомлин піднявся на друге місце за рівнем публічності в Україні.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here