Home Політика Міліція спростовує інформацію про перешкоджання житомирянам їхати на акцію до Києва

Міліція спростовує інформацію про перешкоджання житомирянам їхати на акцію до Києва

101
0
У деяких мас-медіа з’явилася інформація про те, що прихильникам однієї з політичних партій перешкоджали виїхати з Житомира до м. Києва для участі у масових заходах з нагоди Дня соборності України. Автори повідомлень пов’язують це з політичним тиском, повідомили у СЗГ УМВС України в Житомирській області.
 
УМВС України в Житомирській області інформує, що працівники УДАІ 22 січня 2012 року згідно з відповідним розпорядження по обласному управлінню перевіряли транспортні засоби, якими здійснюються перевезеннями пасажирів.
 
Під час перевірки інспектори виявили, що у водія одного з мікроавтобусів відсутня ліцензійна картка на перевезення пасажирів, тобто фактичного він не має права здійснювати такий вид діяльності. У подальшому було з’ясовано, що в перевізника відсутня сама ліцензія на здійснення автоперевезень пасажирів.
 
З водієм транспортного засобу проведено роз’яснювальну роботу щодо порядку надання послуг, пов’язаних із пасажирськими перевезеннями.
 
13 пасажирам мікроавтобусу працівники УДАІ запропонували скористатися іншими маршрутними транспортними засобами, що мають відповідні дозвільні документи.
 
У зв’язку з тим, що на дорогах Житомирщини, як і загалом по Україні, спостерігається погіршення погодних умов, збільшилась кількість дорожньо-транспортних пригод, працівники УДАІ УМВС України в Житомирській області посилили профілактичні заходи, у тому числі й щодо автоперевізників. Відповідні перевірки триватимуть й надалі. 
 
Previous articleПАРЄ просять позбавати українську делегацію повноважень
Next articleВ Україні захворюваність на грип та ГРВІ зросла на 30%

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here