Home Політика Міський голова відзвітував перед санепідеміологами

Міський голова відзвітував перед санепідеміологами

143
Житомирський міський голова Володимир Дебой зустрівся із колективом міської санітарно-епідеміологічної станції та розповів про досягнення, зміни, які відбулися у місті за рік його роботи, а також про перспективи роботи на наступний рік.
 
Зокрема, міський голова акцентував увагу на житлово-комунальній сфері розвитку міста: цьогоріч виділено 11 млн. грн. на ремонт доріг загального користування, вперше за багато років – 931.тис. грн. на ремонт асфальтового покриття прибудинкових територій, 1,6 млн. грн. – на ремонт житлового фонду.
 
На 20 одиниць збільшилася кількість парку Житомирського трамвайно-тролейбусного управління. Вперше за 10 років поповнився автопарк швидкої допомоги:  Житомир цьогоріч отримав 2 сучасні повністю укомплектовані реанімобілі.

Покращилася і якість обслуговування у центральній дитячій міській лікарні: на умовах співфінансування з міського бюджету та благодійної організації з Нідерландів у медичний заклад придбано сучасний рентгенівський комплекс, вартістю понад 800 тис. грн.

Відбулися якісні зміни і в освітній сфері. Вперше з часів незалежності житомирські школярі почали проводити уроки фізкультури на лижах та ковзанах, активно діяв клуб дитячого плавання. З міського бюджету виділено 1,5 млн. грн. на встановлення склопакетів на умовах співфінансування, в результаті чого цьогоріч замінено понад 2 тис. аварійних вікон.
 
Одним із основних завдань міської влади є уникнення довгобудів. Так, вже незабаром буде введено в експлуатацію дитячу музичну школу №1 по вул. Михайлівській та 4-поверховий корпус інфекційного відділення дитячої міської лікарні.

Управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міської ради.
 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here