Home Політика Мисливський будинок Януковича. ФОТО.

Мисливський будинок Януковича. ФОТО.

103

Якщо за резиденцією "Межигір’я" закріпився статус корупційної штаб-квартири України, то володіння Віктора Януковича у мисливському господарстві Сухолуччя можна назвати їхньою філією.

Мисливство є одним з улюблених способів дозвілля Януковича. Під фактичним контролем президента знаходиться Дніпровсько-Тетерівське лісо-мисливське господарство. Воно, як і "Межигір’я", розташоване на березі Київського водосховища у Вишгородському районі.

Про це повідомляє сайт "Українська правда".

Тільки, на відміну від 140 гектарів Межигір’я, у Сухолуччі в Януковича – мисливське господарство площею… 30 тисяч гектарів.

Воно оточене з усіх боків протитанковим ровом, а в’їзд на територію охороняють підконтрольні Януковичу приватні та державні силові підрозділи. На декілька хуторів, розташованих усередині господарства, можна потрапити лише за спецперепустками.

Не менш ретельно Сухолуччя контролюють з води. Минулого року канал ТВi був фактично захоплений спецназом "Беркут" при спробі підплисти до берега. При чому зрозумілого пояснення, який громадський порядок там забезпечують озброєні до зубів міліціонери, так не пролунало. Адже юридично президент не має жодного стосунку до цієї території.

Фактично ж Сухолуччя, як і "Межигір’я", перейшло під контроль Януковича в тому ж таки 2007 році, коли він був прем’єр-міністром.

При цьому в приватному володінні його підставної фірми "Дом лесника" знаходиться лише 17,5 гектарів лісництва. Решта – власність держави, але реально вона знаходиться під контролем Януковича, тому що ніхто сторонній на ці 30 тисяч гектарів потрапити не може.

На землі, яка належить "Дому лесника", розташований так званий "мисливський будиночок" Януковича, побудований у 2010-2011 роках. Тут – його база під час походів на полювання. За документами цей об’єкт називається "готельно-розважальним комплексом". Який обслуговує лише одного клієнта – українського президента.

У розпорядження Української правди потрапили фотографії цієї законспірованої резиденції Януковича у глибині Дніпровсько-Тетерівського лісництва. Ми вперше публікуємо знімки всередині "мисливського будинку" президента.

Досі розповідь про цей загадковий об’єкт існувала лише в переказі одного з теслярів, який не отримав розрахунку за виконані роботи. Ця людина не мала фотографій всередині "мисливського будинку Януковича" – тільки зовні.

Тепер ви можете оцінити й інтер’єр. Оглядаючи цю розкіш, врахуйте, що маєток стоїть у глухому лісі, а сам Янукович користується ним вкрай рідко. Невідомо, чи залишався він хоча би одного разу тут на ніч.

"Мисливський будинок Януковича" виглядає немов дерев’яна шкатулка – повністю виконаний із цього природного матеріалу.

Особливої уваги заслуговує стеля. Коли півроку тому тесляр давав інтерв’ю Українській правді, він розповів, що одна лише стеля всередині "мисливського будинку Януковича" була оцінена в 5 мільйонів гривень – щоправда, за його словами, виконано вона була неякісно, а деякі елементи почали псуватися.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here