Home Політика Місцеві вибори під загрозою: уряд пропонує зменшити видатки

Місцеві вибори під загрозою: уряд пропонує зменшити видатки

177

Замість більше 2 мільярдів гривень на проведення місцевих виборів у 2020 році планують виділити 1,29 мільйони гривень.

Такі дані в додатку № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" до бюджету, що запропонував Кабмін на розгляд Верховній раді.

"І, як вишенька на торті, (пропонується – ред.) обнулити фінансування місцевих виборів-2020. Ми що – скасовуємо місцеві вибори, які повинні пройти 25 жовтня цього року?", – пише у телеграм-каналі нардеп Гончаренко.

Загалом Кабінет міністрів направив керівництву Верховної Ради пропозиції про зміни до державного бюджету, які можуть збільшити дефіцит на 202 мільярди гривень.

Також уряд пропонує створити Стабілізаційний фонд у розмірі 124 млрд грн, який буде розподілятися Кабміном "практично в ручному режимі".

Гончаренко пише, що Кабмін відмовляється від "програм розвитку освіти (включаючи програму Нова українська школа), регіонального розвитку (ДФРР, субвенція ОТГ на інфраструктуру, соцеконом), підтримки сільгоспвиробників".

Також пропонується зменшити фінансування дорожніх робіт майже на 8 млрд грн і скасувати підтримку національного кінематографа, театрів, Українського інституту книги.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here