Home Політика Могильов отримав ”по шапці” за марнотратство

Могильов отримав \”по шапці\” за марнотратство

114
0

Заступник глави Адміністрації президента Ірина Акімова розкритикувала міністерство внутрішніх справ за зайві адміністративні послуги і їх надто завищену вартість.

Про це йшлося на засіданні Комітету з економічних реформ при президенті, пише "Дело".

Акімова обурилась тим, що незважаючи на прийнятий владою курс скорочення й здешевлення адміністративних послуг, деякі міністерства й відомства зберігають і навіть продовжують розширювати їхній перелік.

Об’єктом критики за розбазарювання грошей став міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов. Акімова закликала міністра відмовитися від спроби впровадити обов’язковий техогляд автомобілів на дорогах.

І публічно спростувати розповсюджену міністерством інформацію про закупівлю спеціальних пересувних лабораторій для перевірки технічного стану авто.

Ще вона зажадала від Могильова скасувати послугу експертів-криміналістів, необхідну для реєстрації автомобілів.

Оскільки "ці функції можуть виконувати співробітники ДАІ, при тому безкоштовно". На думку Акімової, міністру також слід переглянути вартість бланків посвідчень водія.

Зі свого боку, Могильов заявив, що 28 спецлабораторій МВС потрібні не для техогляду, а для проведення експертиз при серйозних аваріях.

Щодо техогляду на дорогах, то на своє виправдання міністр сказав, що ця інформація була поширена через сайт МВС без узгодження з вищим керівництвом міністерства. Він запевнив, що це не буде втілюватися в життя.

Нагадаємо, нещодавно президент Віктор Янукович розкритикував міністра освіти Дмитра Табачника, а глава Адміністрації президента Сергій Льовочкін навіть аносував його відставку, хоча потім і сказав, що це був жарт. 6 вересня Янукович пригрозив звільненням міністру фінансів Федору Ярошенку за байдужість до реформ.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here