Home Політика МОЗ підтвердив, що Богатирьова порушує закон

МОЗ підтвердив, що Богатирьова порушує закон

86
У Міністерстві охорони здоров’я підтвердили, що міністр Раїса Богатирьова для приватних справ використовувала службовий автомобіль.
 
Про це йдеться у відповіді на запит "Української правди", надісланий в рамках закону про доступ до публічної інформації.
 
"Згідно договору № 33/21/09-30 від 19 березня 2012 року, який укладено між Міністерством охорони здоров’я та Автопідприємством Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів, автомобіль Мерседес номерний знак АА3315КА прийнятий в строкове платне користування та використовується виключно для службових поїздок віце-прем’єра Міністра охорони здоров’я", – сказано в повідомленні.
 
Як відомо, раніше депутат Ляшко оприлюднив відео, на якому зображено, як Богатирьова приїхала на шопінг до магазину Луї Віттон.
 
"У неділю, 1-го квітня, близько 19 години віце-прем’єр-міністр, міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова на службовому Мерседесі, д/н АА3315КА, в супроводі охоронців і помічниці відвідала київський магазин Луї Віттон", – писав Ляшко на сторінці у соцмережі Facebook.
 
Користування службовим авто в особистих цілях  в інших країнах призводило до відставок чиновників.
 
Так, на початку березня цього року у Молдові було звільнено віце-голову парламенту Артура Решетнікова за користування службовим авто в особистих цілях.
 
У 2009 році в Німеччині у відставку подала міністр охорони здоровя Улла Шмідт через використання службового авто в особистих цілях.

Тоді вона відпочивала на іспанському курорті Аліканте й викликала службову машину з Берліна. У підсумку автомобіль вартістю €90 тис. був викрадений. Як з’ясувалося пізніше, він не був застрахований. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here