Home Політика МВС зафіксувало перші ”передвиборчі” порушення

МВС зафіксувало перші \”передвиборчі\” порушення

65
0
Правоохоронці зафіксували перші правопорушення під час проведення виборчої кампанії, що стартувала 30 липня.
 
Про це повідомляє Українська правда з посиланням на прес-службу МВС.
 
"Найчастіше під час виборчої кампанії, міліціонери фіксують адмінправопорушення за виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск", йдеться в повідомленні.
 
Також часто порушують порядок розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях.
 
Так, за даними міліції, з початку передвиборчої кампанії уже зафіксовано такі факти в Криму, на Кіровоградщині, у Севастополі, де затримали громадян за розповсюдження листівок.
 
Також на Миколаївщині затримано 9 осіб, у яких вилучено 1300 листівок, що були надруковані з порушеннями закону, а на сайті одного і інтернет-видань Харківщини було розміщено негативну інформацію про кандидата в народні депутати цієї області,  яку пізніше розповсюдили у вигляді листівок.
 
Крім того, працівники міліції зафіксували факти хуліганства, зокрема, пошкодження бігбордів та агітаційних наметів. Не обійшлося і без крадіжок. Зокрема, у Києві вкрали агітаційний намет однієї із політичних партій.
 
Міністерство внутрішніх справ застерігає співвітчизників "утриматись від протиправних дій та бути право свідомими громадянами".
 
Як відомо, 2 серпня у Миколаєві міліція затримала шестеро людей за розклеювання листівок проти Партії регіонів.
 
3 серпня у Севастополі затримали активістів, які роздавали лістівки проти Партії регіонів та її депутата Вадима Колесніченка.
 

А 5 серпня двох активістів за листвки затримали у центрі Сімферополя. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here