Home Політика На будинках житомирян вже з’явилися оголошення про подорожчання послуг КВЖРЕПів

На будинках житомирян вже з’явилися оголошення про подорожчання послуг КВЖРЕПів

100

Уже з червня в Житомирі заплановане підвищення тарифів на 12-27% (21-45 коп. за м.кв.) на послуги КВЖРЕПів відповідно до рішення виконавчого комітету від 16 травня.

Оголошення про це на багатоповерхівках почали розклеювати одразу ж після таємного виконкому, де переглядали тарифи і куди не запросили журналістів.

Схоже, аби вдруге не виправдовуватися, населення міста про подорожчання комунальних послуг почали інформувати вчасно. Більше того, на деяких будинках оголошення з’явилися в обідній час ще 16 травня.

Крім цього, вже на наступний день та протягом вихідних біля під’їздів та вхідних дверей розклеїли таблички з точними показниками того на скільки і за що піднімають оплату. Щоб не виникало додаткових питань, поряд розмістили інформацію у зв’язку з чим змінюються тарифи.

Основними чинниками перегляду тарифів стали зростання заробітної плати (за останні 2 роки вона зросла на 30%), підвищення вартості електроенергії (на 50%), паливно-мастильних та інших матеріалів (26-45%).

За розрахунками спеціалістів управління житлового господарства, з 1 червня  житомиряни за новими розрахунками платитимуть на 12-26 гривень щомісячно. В середньому для мешканців однокімнатної квартири (30 м.кв.) тарифи зростуть з 54 до 66,9 грн., двокімнатної (47 кв.м.) – з 85 до 105 грн., трикімнатної (63 кв.м.) – зі 114 до 140 грн.  Варто відзначити, що тарифи по кожному будинку вже розрахували окремо і побачити це можна на оголошеннях у своєму будинку.

Юлія ДЕМУСЬ


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here