Home Політика На Київській Півоварова з Дебоєм за дві години встановили дитмайданчик

На Київській Півоварова з Дебоєм за дві години встановили дитмайданчик

121

Біля багатоповерхівки за адресою провулок Київський, 7 зранку 19 квітня  працівники ЖЕКу розпочали встановлювати дитмайданчик і за дві години майже впоралися.

Перевірити роботу особисто приїхав мер разом із начальником управління житлового господарства Світланою Півоваровою.

Робітники розповіли, що заготовки для дитмайданчика виготовили давно, втім завезли на майданчик перед будинком о 8.30. Чоловіки встановлювали гірки, драбини, альтанки та лавочки, а жінки одразу ж фарбували. На камеру трохи їм допомогла Півоварова разом із заступником мера Галиною Семенець.

Будинок, біля якого встановили дитмайданчик, по сусідству з ЖЕКом № 9, проте житлових проблем у людей вистачає. Користуючись нагодою, вони жалілися меру на автомобілі, які інші мешканці будівлі ставлять скрізь, навіть перекриваючи тротуари, та на незаконне будівництво поблизу. За дитмайданчик матусі, які гуляли з дітьми поблизу, вже дякують – залишилося тільки дочекатися поки фарба висохне.

Кажуть, востаннє тут дитмайданчик був ще у минулому столітті, на новий і не сподівалися.

Працівники ЖЕКу вже встигли похвалитися, що у цьому дворі буде єдина в Житомирі «широка гірка». За  їх словами, дитмайданчик виготовили  і встановили за спонсорські кошти депутата міськради.

Юлія ДЕМУСЬ

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here