Home Політика На парламентські вибори йдуть 87 партій

На парламентські вибори йдуть 87 партій

76
0

В Україні на участь у парламентських виборах претендують 87 політичних партій, з них 22 партії висувають своїх кандидатів у депутати за партійними виборчими списками у багатомандатному загальнодержавному окрузі, а 65 партій – в одномандатних виборчих округах.

Про це повідомляється на офіційному сайті Центральної виборчої комісії, передає УНІАН.

На сьогоднішній день загальна кількість зареєстрованих кандидатів у партійних списках становить 1529 осіб.

Зокрема, від Комуністичної партії України зареєстровано 214 кандидатів в депутати, від партії "Зелені" – 50, від Партії регіонів – 223, від ВО "Батьківщина" – 210, від партії УДАР – 215, від ВО "Свобода" – 219, від ВО "Громада" – 42, від Ліберальної партії України – 56.

Партія "Нова політика" представлена 69 кандидатами у депутати, партія Наталії Королевської "Україна – Вперед!" – 149, Партія пенсіонерів — 43, партія "Україна майбутнього" – 30.

На розгляді Центральної виборчої комісії перебувають документи з реєстрації кандидатів у депутати від Української платформи "Собор", партії "Наша Україна", від Української партії "Зелена планета", Радикальної партії Олега Ляшка, партії "Руський блок", політичного об’єднання "Рідна Вітчизна", Партії Зелених України, Соціалістичної партії України, від Української національної асамблеї та партії "Народно-трудовий союз України". 

 

Previous articleБезробітні житомиряни зможуть підзаробити під час виборів
Next articleШколи Житомира облаштували спортивними майданчиками

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here