Home Політика На Перший національний подали в суд за фільм про дніпропетровські теракти

На Перший національний подали в суд за фільм про дніпропетровські теракти

76
0
Адвокати одного з обвинувачених у дніпропетровських терактах Дмитра Реви подали позов до Першого національного каналу про захист честі і гідності клієнта.
 
Про це повідомила "Українській правді" адвокат Оксана Томчук.
 
Вона також підтвердила, що Дмитро Рева продовжує голодувати.
 
"Офіційна заява була подана ще в п’ятницю. Факт його голодування вчора підтвердив представник омбутсмена, він спілкувався з Дмитром", – додала адвокат.
 
Рева пішов на це після того, як 18 жовтня в ефірі Першого національного каналу був показаний документальний фільм "Пекельне пекло".
 
У даному фільмі генеральним прокурором та міністром внутрішніх справ України було зроблено відкриті заяви про доведеність вини Реви в скоєнні зазначеного злочину, незважаючи на відсутність рішення суду з даного питання, що є прямим порушенням чинного законодавства України.
 
Як відомо, в ефірі Першого національного кілька разів був показаний фільм про дніпропетровські теракти, де проводиться думка, що опозиція могла бути причетна до терактів.
 
Серед іншого у фільмі були розголошені матеріали слідства, що є порушенням закону і свідченням того, що автори тісно співпрацювали з правоохоронними органами.
Фільм "Пекельне Пекло" створений телекомпанією V-TV, яка є виробником роликів "Останнє попередження", на які раніше скаржилися "Батьківщина" і партія УДАР.
 
Раніше НТКУ визнала, що ролик "Останнє попередження", в якому містилася критика опозиції, розмістили в рамках передвиборної агітації.
 
Як повідомляють "Вибори та ЗМІ", ролик замовила кандидат у депутати в одномандатному виборчому окрузі № 220 Ганна Федорченко, яка балотується від Молодіжної партії України.

Саме за позовом Федорченко був знятий з виборів кандидат в Житомирі Володимир Сацюк, а також визнані незаконними дії членів Центральної виборчої комісії Андрія Магери та Валерія Шелудька. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here