Home Політика На початку січня депутатів перевірять на ”щирість” і запропонують скасувати свої пільги...

На початку січня депутатів перевірять на \”щирість\” і запропонують скасувати свої пільги назавжди

106
На початку січня Верховна Рада має розглянути законопроект щодо ліквідації пільг народних депутатів.
 
Про це повідомив віце-спікер Верховної Ради Микола Томенко в ефірі 5 каналу.
 
"Я, Андрій Кожем’якін, Микола Мартиненко і Арсеній Яценюк зараз зареєстрували законопроект, де "кома в крапку" переписано так, як і проголосовано у прикінцевих положеннях (Держбюджету на 2012). Але внесення змін до закону Про статус народного депутата і діє він все життя. Тобто, продовжує дію (ліквідацію пільг) з 1 січня 2013 року. Пролонгація навічна", – наголосив Томенко.
 
Він також розповів про найближчі плани парламенту: "У нас до завершення сесії один тиждень у січні. Ми хочемо 10-13 січня протестувати наших колег по більшості, наскільки вони щирі були і послідовні".
 
За словами віце-спікера, скасовувати пільги треба не тільки депутатм, а й всім чиновникам різних рангів.
 
Він розповів, що розпочинав боротьбу з пільгами не тільки депутатів, але й всіх високопосадовців ще років 6 тому. Потім в умовах кризи вдалося провести постановою річний документ про обмеження видатків на утримання членів уряду, наголосив Томенко.
 
"Треба говорити ширше. Якщо йдеться про якісь пільги чи преференції то насправді треба всю чиновницьку братію брати умовно кажучи до голів районних адміністрацій, начальників районних судів, районних міліцій", – переконаний віце-спікер.
 
На його думку, першою проблемою внесених змін є є те, що під скасування пільг потрапляють лише 450 депутатів і колишні депутати: "На жаль, це не така велика кількість людей, яких ми поставили майже в рівень з пересічним громадянином. Натомість, якщо взяти всіх високопосадовців – це велика армія. І це перша велика помилка".
 
"І друга помилка – це, звичайно, тимчасовий цикл", – додав Томенко.
За його словами, якби пільги зняли з усіх чиновників, то загальна сума економії була б кратно більша, ніж зараз: "Мова йде про серйозні суми, якби ми це (скасування пільг) зробили тотально на всій площині виконавчої влади"
 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here