Home Політика На ремонті Михайлівської зекономлять біля 2 мільйонів гривень завдяки німецьким технологіям заміни...

На ремонті Михайлівської зекономлять біля 2 мільйонів гривень завдяки німецьким технологіям заміни труб

94
0

Замінювати труби на центральній вулиці міста – Михайлівській – будуть новим німецьким методом. Замість того, щоб розкопувати вулицю на 3,5 метри і робити традиційну заміну труб, в міській раді вирішили зробити усе за допомогою полімерних матеріалів.

Традиційна заміна труб може бути досить ризикована для Михайлівської через велику кількість старих будівель.

«Відповідно до того проекту, який був, ми мали би 120 днів замінювати труби на Михайлівській. При першому дощі будинки могли би посунутись», – розповідає заступник міського голови Сергій Сухомлин.

Також він додає, що проект заміни комунікацій був розбитий на багато менших проектів: кожен – до 100 тисяч гривень, аби не проводити тендеру.

«Ми змінили проект – зараз розглядаємо заміну каналізаційного колектору методом санації за допомогою нових матеріалів, це німецькі технології. Опускається в землю гнучкий шнур, який під тиском розправляється», – каже Сухомлин.

Таким чином міняти труби на Михайлівській будуть протягом 30 днів. До того ж, новий метод дасть можливість зекономити понад 2 мільйони гривень.

«У рамках домовленостей у Житомирі пройде семіар, на якому представники фірми, що замінює труби даним методом, на приклад Михайлівської покаже, як це все відбувається. Тому це все буде коштувати дешевше – не врахована вартість матеріалів», – каже Сухомлин.

Починати з реконструкцією Михайлівської в міській раді планують з кінця червня. Сухомлин пояснює, що досі триває конкурс на кращий проект реконструкції вулиці.

Нагадаємо, що Володимир Дебой планував витратити на реконструкцію першої черги вулиці Михайлівської 7 мільйонів гривень. Він планував усе закласти гранітом.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here