Home Політика На сесії облади прийняли програму безпеки та правопорядку

На сесії облади прийняли програму безпеки та правопорядку

126

Депутати обласної ради проголосували за Комплексну програму забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку у Житомирській області на 2016 – 2020 роки на п’ятій сесій обласної ради сьомого скликання 21 липня.

На дану програму передбачено кошти в сумі 19 млн 951,9 тис. грн у 2016 році, інформує прес-служба ОДА.

Профілактика злочинності набуває все більшого суспільного значення. Комплексна Програма спрямована на надання якісних послуг із забезпечення публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави, протидії злочинності та надання в межах, визначених законом, послуг з допомоги особам, які з особистих, економічних, соціальних причин або внаслідок надзвичайних ситуацій потребують зазначеної допомоги.

Метою програми є підвищення ефективності профілактики правопорушень та боротьба зі злочинністю.

Шляхами і засобами розв’язання проблем є удосконалення рівня взаємодії поліції з іншими правоохоронними органами та органами місцевого самоврядування, що сприятиме підвищенню оперативності та якості реагування на заяви, повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, здійсненню профілактики правопорушень та боротьбі зі злочинністю.

Планується запровадити систему дієвого контролю за станом та результатами роботи для попередження і розкриття злочинних посягань на власність громадян, а також удосконалити інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення профілактичної діяльності, насамперед, дільничних інспекторів поліції у сільській місцевості та громадських формувань з охорони громадського порядку, громадських помічників дільничних інспекторів поліції, підрозділів патрульної служби, інших служб, які є наближеними до населення.

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here