Home Політика На сесї міськради у Житомирі розглянуть звернення до Президента про скасування абонплати...

На сесї міськради у Житомирі розглянуть звернення до Президента про скасування абонплати на газопостачання

119

Під час засідання сесії 4 квітня до присутніх звернулася депутат Житомирської міськради Любов Цимбалюк.

Зокрема, вона озвучилася зверненя від фракції "Батьківщини" до Президента щодо встановлення абонплати за газопостачання. Вважає, що всі депутати, міський голова і секретар підтримають це звернення і просить проголосувати про це у розділі "Різне".

У зверненні просять скасувати постанову Кабміну та скасувати комісію при оплаті комунальних послуг для споживачів у банках, тощо. Міський голова Сергій Сухомлин відзначив, що таке звернення підтримує і додав, що це питання розглядали із Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом під час його візиту в Житомирі.

Депутат Наталія Леонченко також попросила додати у звернення вимогу про зниження тарифів на електроенергію. Звернення на опрацювання відправили у юрдепартамент міськради.

Свої зауваження до відповідної постанови також озвучили депутати із інших політичних сил.

Відзначимо, що на сесії міськради 4 квітня зареєструвалося 32 депутати.

Нагадаємо, що раніше Гройсман звернувся до керівника Національної комісії, що здійснює регулювання в сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) з проханням переглянути рішення про введення абонентської плати за постачання газу. Відповідне звернення Глава Уряду підписав і направив керівництву НКРЕКП.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here