Home Політика На вертоліт та житло Януковича витратять ще 150 млн.

На вертоліт та житло Януковича витратять ще 150 млн.

150
0

 Державне управління справами витратить 152,30 мільйони гривень на реконструкцію державних резиденцій в Криму та будівництво двох гелікоптерних майданчиків.

Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

Міністерство економічного розвитку 6 липня погодило Головному управлінню санаторно-курортних закладів в АР Крим Держуправління справами відповідну закупівлю будівельних послуг у установи "28 управління начальника робіт" Міністерства оборони.

Реконструкція будівель державної резиденції №3 та будівництво гелікоптерного майданчика в смт.Масандра коштуватиме 41,20 млн грн.

Реконструкція і капітальний ремонт будівель, споруд та інженерних мереж державних дач №9, 10 та будівництво гелікоптерного майданчика в смт.Форос коштуватиме 64,50 млн грн.

Також в смт. Форос буде проведено реконструкцію будівель державних резиденцій № 6 і 8 за 46,60 млн грн.

Всі роботи мають бути виконані з червня по грудень 2011 року.

В обґрунтуванні закупівлі, проведеній по неконкурентній процедурі "у одного учасника", вибір кримського підприємства Міноборони у якості виконавця пояснюється його територіальною близькістю до об’єктів будівництва і їх "режимністю". Необхідність виконання цих робіт не пояснюється жодним чином.

Нагадаємо, зараз триває будівництво гелікоптер них майданчиків впоряд з Верховною Радою в Києві та поряд з музеєм Тараса Шевченко під Каневом.

Українська правда

 

Previous articleМобілки з \”чорного списку\” поки не будуть відключати
Next articleМешканці Житомирщини почали більше купувати

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here