Home Політика На Януковича подали позов через скасування Дня свободи

На Януковича подали позов через скасування Дня свободи

84
Голова Рівненської обласної організації УНП Світлана Ніколіна подала позов до Вищого адміністративного суду з вимогою визнати незаконним указ президента Віктора Януковича, який скасовує відзначення 22 листопада Дня свободи, повідомляє Gazeta.ua.
 
"Об’єднання святкування Дня свободи із Днем Соборності є нелогічним та історично не вмотивованим. Це – два історично різні свята. Янукович скасував свято Помаранчевої революції лише з однієї причини – через панічний страх перед українським народом. Можна скасувати День свободи, але не можна знищити вільний дух українців, загартований віковою боротьбою за незалежність", – зазначила в коментарі Світлана Ніколіна.
 
Вона вимагає визнати незаконним указ президента Януковича № 1209/2011 "Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат та професійних свят", яким голова держави скасував указ свого попередника Віктора Ющенка від 19 листопада 2005 року № 1619 "Про День свободи" і переніс відзначення цього дня з 22 листопада на 22 січня – День соборності.
 
Судитися з Януковичем за День свободи Світлані Ніколіній підказали однопартійці із села Рясники Гащанського району Рівненщини.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here