Home Політика На Януковича витратять бюджет області з населенням у мільйон осіб

На Януковича витратять бюджет області з населенням у мільйон осіб

100
0

Два роки знаходження Віктора Януковича при владі обійдуться Україні в суму, еквівалентну півтора бюджетам області з населенням 1,3 млн осіб.

Як пише Корреспондент , щодня на утримання глави держави витрачається 170 тисяч доларів бюджетних коштів, що дорівнює, а іноді і перевищує вартість трикімнатної квартири у Києві.


Більше половини цієї суми, $ 91 500 в день, йде на те, щоб забезпечити главі держави комфорт, якого не було у його попередників, – оренду вертольота і літака вищого класу, ремонт держрезиденцій, будівництво спецдорогі до Межигір’я, де він живе, і т. ін.


За ці блага платники податків заплатили близько 50 мільйонів доларів в 2010-11 р.р.


Крім цих додаткових коштів, держава щороку виділяє на потреби Януковича та Адміністрації Президента (АП) значні суми. У 2010-му на це скарбниця направила на рахунки Держуправсправами $ 30,5 млн, в 2011-му – майже на третину більше, ніж $ 44 млн.


Таким чином, констатує видання, за підсумками двох років перебування Януковича при владі з урахуванням основних і додаткових витрат перша особа держави і його апарат обійдуться Україна як мінімум в $124 500 000 – це півтора річних бюджети Хмельницької області з населенням 1,3 млн осіб.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here