Home Політика На Житомирщині 62 тисячі одиноких непрацездатних людей потребують допомоги

На Житомирщині 62 тисячі одиноких непрацездатних людей потребують допомоги

257

Для надання соціально-побутової допомоги цій категорії громадян в області функціонує 28 територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), при яких діють сім стаціонарних відділень, повідомляє прес-служба обласної адміністрації.

Станом на 1 січня 2013 року на Житомирщині виявлено понад 62 тисячі одиноких непрацездатних громадян та інвалідів, котрі потребують соціального обслуговування та надання соціальних послуг (31,454 тисячі осіб у містах і 31,031 тисяча осіб – у сільській місцевості).

Із них 43,950 тисяч осіб зазначеної категорії минулоріч отримали послуги у територіальних центрах соціального обслуговування.

«Робітниками територіальних центрів і працівниками Товариства Червоного Хреста проводяться спільні обстеження умов проживання самотніх громадян, котрі з різних причин залишилися без стороннього догляду та надання різноманітних соціальних послуг. Патронажні медичні сестри обласної організації Товариства Червоного Хреста обслуговують таких жителів області, зокрема, в домашніх умовах, відповідно до призначення лікаря, виконуючи маніпуляції та процедури», – пояснює директор департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Галина Корінна.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here