Home Політика На Житомирщині призначено нового голову райдержадміністрації

На Житомирщині призначено нового голову райдержадміністрації

194

Розпорядженням Президента України від 31 серпня 2011 року № 263/2011-рп Лавренюка Сергія Івановича призначено головою Новоград-Волинської районної державної адміністрації Житомирської області.

Сергій Лавренюк народився 6 грудня 1953 року у смт Любарі Житомирської області. У 1976 році закінчив Львівський політехнічний інститут за спеціальністю автоматика і телемеханіка (інженер-електрик), у 1993 році – Гуманітарну академію Збройних Сил.
 
Трудову діяльність розпочав у жовтні 1976 року інженером-конструктором енергомеханічного відділу заводу ”Промавтоматика” у м. Житомирі. З вересня 1977 р. по листопад 2003 р. – служба в лавах Збройних Сил СРСР та України на офіцерських посадах.
 
Працював директором ТОВ ”Завод будматеріалів” у м. Новограді-Волинському Житомирської області, начальником відділу з питань надзвичайних ситуацій та мобілізаційної роботи Новоград-Волинської міської ради, директором ТОВ ”Романівський консервний комбінат” у с. Нова Романівка Новоград-Волинського району Житомирської області.
 
З червня 2010 р. по січень 2011 р. – перший заступник голови Новоград-Волинської райдержадміністрації, згодом – помічник-консультант народного депутата України, з 1 вересня 2011 року – голова Новоград-Волинської районної державної адміністрації.
 
Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here