Home Політика На Житомирщині виявлено незаконне будівництво

На Житомирщині виявлено незаконне будівництво

90

Товариство незаконно побудувало готельно-ресторанний комплекс на орендованій землі, – повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

 Прокуратурою області подано до суду позови про визнання недійсними та скасування розпоряджень райдержадміністрацій, якими надано в оренду 0.5 га землі та прийнято в експлуатацію об’єкт будівництва.

 

 Установлено, що розпорядженням голови Житомирської райдержадміністрації ТОВ «Домінвест» надано в оренду земельну ділянку площею 0.5 га на 25 років на території Кам’янської сільради. Однак при прийнятті вказаного розпорядження незаконно змінено цільове призначення земельної ділянки та передано її в оренду без вилучення у постійного землекористувача.

Окрім цього, земельна ділянка неправомірно використовується для розміщення та обслуговування готельно-ресторанного комплексу «Чудодієво».

У ході перевірки виявлено й порушення чинного законодавства при введені комплексу в експлуатацію. Зокрема, зазначений об’єкт розташований на території двох районів, тому розпорядження про утворення комісії з прийняття в експлуатацію закінченого об’єкта будівництва мало прийматись Житомирською облдержадміністрацією.

Натомість такі розпорядження прийняті Житомирською та Черняхівською райдержадміністраціями.

На даний час позови знаходяться на розгляді у суді.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here