Home Політика На житомирських підприємців «тиснуть» контролюючі органи та правоохоронці

На житомирських підприємців «тиснуть» контролюючі органи та правоохоронці

91

Прокуратура області продовжує перевіряти факти незаконного втручання контролюючих та правоохоронних органів у підприємницьку діяльність. Про це інформує офіційний сайт прокуратури.

 Упродовж поточного року за результатами перевірок органами прокуратури внесено 55 документів реагування про усунення порушень закону, до відповідальності притягнуто 23 посадові особи.

Так, Новоград-Волинською міжрайонною прокуратурою зафіксовано факт незаконного втручання у діяльність підприємця працівника міліції.

На території міського ринку правоохоронець безпідставно перевірив у суб’єкта господарювання документи на право здійснення торгівлі продовольчими товарами.

При цьому охоронець громадського порядку не мав ніяких повноважень на проведення відповідної перевірки.

Працівника міліції за допущені порушення притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

 Нагадаємо, для оперативного реагування на факти незаконного втручання у діяльність підприємців органів контролю та правоохоронців у міських, районних та міжрайонних прокуратурах запроваджено телефони «гарячої лінії».

  У прокуратурі області повідомлення про неправомірні дії контролюючих та правоохоронних органів обласного рівня приймаються за телефоном 41-27-01.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here