Home Політика Нардеп Пушкаренко відкрив в Овручі громадську приймальню

Нардеп Пушкаренко відкрив в Овручі громадську приймальню

350

У місті Овруч на Житомирщині відкрилася громадська приймальня народного депутата від фракції «Слуга народу» Арсенія Пушкаренка.

Про це парламентар повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

 «Днями відкрив в Овручі громадську приймальню за адресою: вул. Гетьмана Виговського, 34. Планував це зробити ще на початку березня, але пандемія COVID-19 завадила. Північні райони Житомирщини мають колосальний потенціал та заслуговують на увагу й підтримку державної влади», – висловив впевненість Арсеній Пушкаренко.

 

Народний депутат розмістив у Facebook відео відкриття громадської приймальні, яка працюватиме з вівторка по п’ятницю – з 8.00 до 17.00, в суботу – з 9.00 до 15.00, та запросив громадян Овруцького району звертатися з усіма наявними питаннями та проблемами.

«Є питання особистого характеру, є питання суспільної ваги, тому наша приймальня завжди відкрита, ви можете звернутися за будь-якою допомогою. У тому числі, якщо бачите, що є непорозуміння з місцевою владою, з правоохоронними органами, коли вони ігнорують вас, – звертайтеся! Завдання нашої команди, нашої приймальні, і мене, як народного депутата, – реагувати на ваші звернення, щоб була законність, щоб органи місцевої і державної влади відповідали і діяли вчасно, оперативно та результативно», – пояснив завдання своєї команди Арсеній Пушкаренко.

Як розповів ЗМІ керівник нової громадської приймальні Григорій Суднач, жодне звернення від мешканців Житомирської області не залишиться без уваги і буде в обов’язковому порядку розглянуто відповідними органами місцевої та державної влади.

«Будемо направляти, перенаправляти ваші звернення в Житомирську обласну державну адміністрацію, будемо просити допомоги і в губернатора, і в міського голови, і в народного депутата. Докладемо всіх зусиль, щоб допомогти кожному, не обійдемо стороною нікого», – зазначив Григорій Суднач.

Арсеній Пушкаренко у своєму відеозверненні до громади Житомирщини нагадав, що його громадські приймальні вже працюють у Коростені (за адресою: вул. Івана Франка, 17) та в Олевську (за адресою: вул. Івана Франка, 1). 

«Ми не залишимо без уваги жодного звернення. Чого б воно не стосувалося», – запевнив житомирян народний депутат Арсеній Пушкаренко.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here