Головна Політика Нардеп Пушкаренко звернувся до Уряду: В Олевську і Малині повинні бути опорні...

Нардеп Пушкаренко звернувся до Уряду: В Олевську і Малині повинні бути опорні лікарні

191
0

народний депутат України Арсеній Пушкаренко

Народний депутат від фракції «Слуга народу» Арсеній Пушкаренко звернувся до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з депутатським запитом, в якому просить Уряд вжити невідкладних заходів щодо включення до переліку опорних лікарень Житомирського госпітального округу Олевської центральної лікарні та Малинської міської лікарні. У своєму запиті Пушкаренко також просить Уряд провести інспектування вказаних медичних закладів на предмет необхідності закупівлі додаткового медичного обладнання та забезпечити фінансування його придбання.

«Прошу провести інспектування КНП «Олевська центральна лікарня» та КНП «Малинська міська лікарня» відповідними фахівцями Управління охорони здоров’я Житомирської ОДА, МОЗу та НСЗУ з метою визначення переліку устаткування та обладнання, необхідного для їх повноцінного функціонування в якості опорних лікарень. Вирішити питання фінансування за рахунок коштів державного та відповідних місцевих бюджетів», – йдеться у документі.

Як пояснив Арсеній Пушкаренко, підвищення статусу Олевської та Малинської лікарень до рівня опорних – це безпосереднє прохання як пересічних мешканців Житомирської області, так і представників місцевої влади та медиків.

«До мене, як до народного депутата, звернувся голова Олевської РДА, в.о. голови Олевської райради, Олевський міський голова, Білокоровицький сільський голова, Радовельський сільський голова та надійшли численні звернення мешканців Житомирщини. Заявники повідомили, що реорганізація КНП «Олевська центральна лікарня» в опорну не планується, але вони вважають цю позицію хибною та неприйнятною, яка не враховує особливостей Олевського району та утворених ОТГ. А також вимог щодо доступності опорних лікарень. Як мені стало відомо, така сама ситуація склалася і щодо КНП «Малинська міська лікарня», яка теж не потрапила до переліку опорних лікарень Житомирського госпітального округу», – висловив стурбованість у своєму зверненні до прем’єр-міністра та всього українського Уряду Арсеній Пушкаренко.

Народний депутат відзначив, що особисто відвідав вказані медичні заклади Житомирської області, неодноразово спілкувався з лікарями Малинської та Олевської лікарень, з пацієнтами та медперсоналом. Офіційно у виступах в стінах Верховної Ради та в депутатських зверненнях до керівника Міністерства охорони здоров’я та голови Житомирської ОДА неодноразово закликав втрутитися та виправити хибну ситуацію.

«Перебуваючи на Житомирщині, я особисто відвідав Олевську центральну лікарню, поспілкувався з медичним персоналом і пацієнтами та пересвідчився, що надання статусу опорної цій та Малинській лікарням є вкрай необхідним, оскільки від цього буде залежати життя та здоров’я місцевих мешканців», – висловив впевненість Арсеній Пушкаренко.

Згідно з Законом України, перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук вже оголосив депутатський запит Арсенія Пушкаренка на пленарному засіданні парламенту та офіційно надіслав його голові Уряду Денису Шмигалю. 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here