Home Політика Нардеп Тищенко знову потрапив у скандал – в Таїланді

Нардеп Тищенко знову потрапив у скандал – в Таїланді

10918

На 11 місяці війни, коли президент анонсував заборону для чиновників та політиків визду за кордон, крім службових відряджень, Тищенка помітили у Таїланді.

До Таїланду полетів нардеп Тищенко, нібито на зустріч у Бангкоці з українською громадою. Цікаво, що зустріч навіть проанонсувало Посольство України в Таїланді.

У соцмережах вибухнув бурхливий скандал, після якого “слуги” виключили Тищенка з фракції і партії.

Однопартійці заявляють, що “після цього до всіх остаточно дійде, у чому полягає робота депутата воюючої країни”.

У владі виправдовуються, що нардепа Тищенка за кордон не відряджали. Зокрема, Стефанчук зазначив, що розпорядження на відрядження до Таїланду, як голова Верховної Ради України, не підписував.

Сам же Тищенко говорить, що “титанічно” працює на березі двох морів.  Такими повідомленнями він засипав чат “слуг”. Нардеп написав, що був уже в різних країнах.

УП опублікувала скріни з переписки. У чаті Тищенко підписаний як “Тренер”. Спілкується виключно російською.

У листуванні Тищенко апелює до того, що керівництво фракції було в курсі його поїздки і було не проти. Крім того, він поїхав “титанічно” працювати і ні на яке море ходити не збирався.

Пряма мова Тищенка в чаті:

“Какое море??!! Я тут сам без семьи!!! Проездом на пару дней, это пиз…ц знаете…

Я провел и провожу титаническую работу. Был уже в разных странах. В Тае вообще нет посла … люди обратились я не отказал…

Давид Арахамия ты же в курсе всех моих передвижений, я ничего не скрываю работаю в рамках группы дружбы Вьетнам и с послами ездим по азиатскому региону. Встретился с представителями коралевской семьи. Вы же сами поставили задачу для всех депов пахать 24/7…

Все всеми подписано, поехал за свой счет. Провел столько переговоров … народ вы чё?”

Тим часом українці в соцмережах поширюють меми.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here