Home Політика Народні обранці водять у державні квартири дівок

Народні обранці водять у державні квартири дівок

155

Більшість нардепів продали квартири, подаровані їм за бюджетні кошти, – повідомляє ТСН.

Більшості нардепів покращення житлових умов взагалі не потрібне. На сьогоднішній день багато депутатів, які отримали від Верховної Ради номери у готелі "Україна", або службові квартири, використовують їх для зустрічей з дівчатами або селять у них своїх водіїв чи помічників, заявив Тарас Чорновіл – один із не багатьох народних обранців, який використовує надане державою житло за призначенням.

В цілому, за його словами, реальну потребу у покращенні житлових умов, або наданні готельного номера мають лише 10% із тих, хто скористався дармовими благами.

А обходиться це все народові у близько 20 млн доларів за роботу одного скликання.

За роки ж незалежності, депутати за гроші українців отримали у власність 800 квартир. Найбільше житла роздавалось з 1990-го по 2002-й рік.

Пізніше фінансування скоротилось, а наразі виділення грошей на безкоштовні апартаменти взагалі припинилось.

Варто також зазначити, що серед тих, хто таки отримав ключі від "халявних" квартир, значаться найрізноманітніші люди, часто з протилежних політичних таборів.

За даними, зібраними виданням, столичні квадрати дістались головному комуністу країни Петру Симоненку, екс-главі МВС Юрію Луценку, нардепу і мільйонеру Ігорю Єремєєву, брату третього президента Петру Ющенку, екс-генпрокурору Геннадію Васильєву та іншим.

Крім того, нардепи часто не гребували замість квартир брати грошові компенсації. Проте підрахувати, у яку суму це вилилось бюджету, на сьогодні неможливо, бо апарат Ради не надає таку інформацію у зв’язку з оголошенням її секретною.

За тими даними, які є на сьогодні, за період з 2002 по 2006 рік компенсації отримали 138 осіб. Серед них два учасника сотні найбагатших українців Олександр Ярославський, чиї статки оцінюються у 940 млн доларів та Олександр Фельдман (активи – 291 млн дол.).

Під тиском ЗМІ та громадськості парламентарі можуть винести це питання на розгляд вже у чинному скликанні.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here