Home Політика «Наш край» в Олевській громаді Житомирщини вшанував пам’ять воїнів-інтернаціоналістів

«Наш край» в Олевській громаді Житомирщини вшанував пам’ять воїнів-інтернаціоналістів

693

В Олевській громаді Житомирської області відбулись заходи, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-й річниці виведення військ з Афганістану. У заході взяли участь депутати від політичної партії «Наш край».

Депутат Житомирської обласної ради від «Нашого краю» Олег Казюк у своєму виступі зазначив, що воїни-інтернаціоналісти і сьогодні готові стати на захист української держави.

Депутат Коростенської районної ради Олександр Ковальчук та депутатка Олевської міської ради Алла Гаврилюк також долучилися до пам’ятних заходів та поклали квіти до пам’ятника воїнам-землякам, загиблим у Афганістані.

Під час зустрічі з воїнами-інтернаціоналістами Олег Казюк та Олександр Ковальчук вручили ветеранам афганської війни грамоти та подяки від Житомирської обласної та Коростенської районної рад.

Також депутати «Нашого краю» завітали до матерів воїнів, загиблих у Афганістані.

Відвідуючи сім’ї загиблих воїнів у селі Жубровичі, голова фракції «Нашого краю» в Олевській міській раді Сергій Вовк зазначив, що допомога таким родинам є нашим святими обов’язком та вшануванням пам’яті військового подвигу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here