Головна Політика «Наш край» активно працює над стратегією Романівської громади на 2021-2027 роки

«Наш край» активно працює над стратегією Романівської громади на 2021-2027 роки

306
0

"Наш край" бере активну участь у роботі над Стратегією Романівської громади, тож невдовзі селище отримає план дій на найближчі шість років. Про це розповівдепутат Житомирської обласної ради від політичної партії "Наш край" Ігор Ходак.

Окрім фахівців у певних галузях місцевого господарства, окрім керівників старостинських округів, до справи творення Стратегії долучається місцевий бізнес та громадський актив. Серед них і Ігор Ходак – генеральний директор ТОВ «ВІВАД -09». Він уже багато років всіляко сприяє розвитку усіх галузей у своїй громаді і точно знає якою має бути майбутня Стратегія розвитку. 

"Майбутня Стратегія стане важливим, серйозним, збалансованим і зрозумілим для усіх мешканців громади документом. Якби такий важливий документ був розроблений і дотримананий раніше, Романівщина б зараз мала б інші соціально-економічні показники", – наголосив депутат.

За його словами, документ подібного ґатунку і масштабу для Романівської громади вкрай потрібен, оскільки владні повноваження на території більшої частини колишнього Романівського району відтепер зосереджені у Романівській сільраді. Стратегія виконуватиме роль координатора, орієнтира і навіть організатора у процесі втілення потужних проектів у громаді.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here