Home Політика Навпроти Кремля вивісили дорожній знак ”Обережно, тандем!”

Навпроти Кремля вивісили дорожній знак \”Обережно, тандем!\”

99
0

У Москві група вуличних художників, які називають себе "міськими партизанами", розвішує схожі на дорожні знаки таблички, які висміюють владу країни.

"В Охотному Ряду, навпроти Держдуми, ми повісили дорожній знак "На злодієві шапка горить", його прибрали наступного дня. А навпроти Кремля два дні провисів знак "Обережно, тандем", – розповів автор акції Антон газеті "Московський комсомолець".

Серед інших знаків – "Хабар на дорозі", "Працюють палії", "Велосипедна смуга" тощо.

Пожартувати таким способом над першими особами держави вуличні художники вирішили через велосипеди: кілька років тому навколо Кремля повісили знаки, що забороняють в’їзд на Красну площу на велосипедах. Молоді люди вирішили зробити якийсь схожий знак, однак який би забороняв в’їзд не двоколісному транспорту, а політичному тандему.

"Такі знаки – своєрідне маркування простору, яке в певних місцях дуже точно фіксує дійсність", – пояснив Антон.

Тим часом в інспекції дорожнього руху заявили, що такі знаки насамперед відволікають водіїв від дороги, а значить, негативно впливають на безпеку дорожнього руху. За подібне порушення ПДР передбачено штраф у розмірі 1500 рублів.

До речі, політична агітація в Росії перемістилася і на грошові купюри. Так, на купюрі в 100 рублів можна побачити напис "ФІО – лідер партії шахраїв і злодіїв".

Вірусна реклама на грошах стала модною. Так, кілька років тому в Калінінграді намагалися посадити за екстремізм нацбола, який ставив на купюрах штампи "Росія без Путіна" (суд, правда, виправдав його).

Нагадаємо, в червні 2010 року активісти арт-гурту Війна намалювали фалос на Ливарному мості в Санкт-Петербурзі. Коли міст розвели, фалос заввишки 65 метрів опинився просто навпроти будівлі управління ФСБ Санкт-Петербурга, розташованого на Ливарному проспекті.

Пізніше малюнок гігантського фалоса був визнаний найкращим твором візуального мистецтва в Росії в 2010 році.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here