Home Політика Найтепліше місце в Раді виявилося у Ахметова

Найтепліше місце в Раді виявилося у Ахметова

209
Напередодні відкриття нової сесії Верховної ради, враховуючи, що на вулиці вже тиждень стоять сильні морози, журналісти вирішили виміряти температуру в будівлі парламенту.
 
Мерзнути депутатам не доведеться – в приміщенні від +22 до +26 градусів. Найхолодніше – в урядовій ложі, там зафіксовано 23 градуси тепла, повідомляє ТСН.ua з посиланням на "Комсомольська правда в Україні".
 
Трохи тепліше (+23) біля трибуни і в президії. На депутатських місцях температура вище – 24 градуси. А ось найтепліше робоче місце у Верховній раді – у депутата від Партії регіонів Ріната Ахметова: + 26.
 
Як виявилося, саме за цим місцем розташована система опалення, яка завжди справно працює. А от комуністам пощастило найменше. Вони сидять далі від системи опалення та напроти дверей, які постійно відкриваються, тобто, на самому протязі. 

 "Не пам’ятаю жодного разу, коли у нас на робочому місці було холодно або прохолодно. Всі приміщення органів влади, таких як Верховна рада, Адміністрація президента, Кабмін, міністерства, в усі часи опалювалися добре", – розповів бютівець Володимир Бондаренко.

За його словами, куди складніше працювати влітку, коли на вулиці +30 і вище. Сесійна зала немов перетворюється на парилку.

"Начебто і система кондиціонування непогана, але все одно спекотно. Доводиться відкривати двері в кулуари і навіть знімати піджаки", – зазначив Бондаренко.

А от регіонал Владислав Лук’янов вимірам журналістів не повірив."Не може бути в сесійній залі так тепло – 26 градусів. Якби ви сказали, що там 18 градусів тепла – повірив би, а 26 – сумніваюся", – припустив він.

Водночас в кулуарах Ради температура не піднімається вище 20 градусів тепла. Приміщення дуже велике, і більше нагріти повітря неможливо. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here