Home Політика ”Не будуть працювати – буду говорити ”ауфідерзейн”, – голова Житомирської ОДА...

\”Не будуть працювати – буду говорити \”ауфідерзейн\”, – голова Житомирської ОДА керівникам районів

100

 Керівники районів мають прокидатися та включатися у роботу.

 

На цьому наголосив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич сьогодні, 6 квітня, на нараді з головами райдержадміністрацій.«Прийшла весна, пора прокидатися від сплячки і включатися в роботу. Не займайте позу страуса. Якщо у вас у районі є проблеми, то це проблеми, у першу чергу, у вас, а не у мене. Намагайтеся вирішувати їх самостійно. Так, якщо потрібно, а буду допомагати, але якщо ви будете працювати. Не подобається, не хочете працювати – ауфідерзейн», – наголосив Ігор Гундич.

 

Керівник області наголосив на необхідності працювати у єдиній команді.«Якщо об’єкт ДФРР у вас у районі, то це не об’єкт наших управлінь. Ви маєте вранці прокидатися і вже бути на цьому об’єкті. Цього року у нас буде дуже багато проектів. І ОДА просто фізично не зможе все проконтролювати у кожному районі. Ми разом одна єдина структура», – сказав Ігор Гундич.

 

Також голова ОДА дав доручення керівникам районів щотижня проводити виїзний прийом громадян.«Я людина терпляча. Терплю-терплю, а потім раз – і керівник пішов. З наступного тижня – робота "в полях". Перевірю, як працюють у Пулинському та Ружинському районах», – акцентував Ігор Гундич.

 

1

 

1

 

1

 

1

 

1

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here