Home Політика Никитюк хоче, щоб мер Коростеня сказав, коли відновить роботу фарфоровий завод, а...

Никитюк хоче, щоб мер Коростеня сказав, коли відновить роботу фарфоровий завод, а не говорив про приєднання до Київської області

87

Заступник голови Житомирської обласної адміністрації Олександр Никитюк на запитання, що не влаштовує міського голову Коростеня і чому він хоче відділитись від Житомирської області відповів, що не знає, як це могло прийти Москаленку в голову.

Про це Никитюк сказав у інтерв’ю «Першому житомирському».

«Запитайте краще у нього, як це йому прийшло у голову таке озвучити. Ви спитайте, скільки місто Коростень і Коростенський район в цілому отримують дотації з державного бюджету. І більше нічого не треба. Я б у нього краще поцікавився, коли буде відновлена робота фарфорового заводу? Такі радикальні заклики потрібно скерувати у русло економіки», – прокоментував Никитюк.

Нагадаємо, що наприкінці листопада Володимир Москаленко, міський голова Корсотеня, заявив, що місту жилось краще, коли воно було частиною Київської області.

«Коли Коростень був частиною Київської області, тут знаходилося два вищих навчальних заклади, кілька будинків культури. Після приєднання міста до Житомирської області, розвиток закінчився. Хоча тепер ми самостійні і самі можемо про себе подбати", – сказав мер Коростеня Володимир Москаленко звертаючись до депутатом міської ради під час проведення 19 сесії міської ради VI скликання.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here