Home Політика Новим керівником управління екології Житомирської ОДА стала Оксана Ревенко

Новим керівником управління екології Житомирської ОДА стала Оксана Ревенко

122

Переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади начальника управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації стала  Ревенко Оксана Михайлівна.

Про це повідомляє відділ кадрової роботи апарату ОДА.

Конкурс проходив 7 березня в Житомирській ОДА, в якому взяли участь 5 осіб.

 Кандидати пройшли тестування та були допущені до другого етапу – вирішення ситуаційних завдань. За результатами вирішення ситуаційних завдань до третього етапу – співбесіди – було допущено лише одного претендента. Після успішної співбесіди перемогу в конкурсі отримала Оксана Ревенко.

Після проходження спецперевірки та отримання погодження Міністерства екології та природних ресурсів України, готується відповідне розпорядження голови облдержадміністрації про призначення на посаду.

Читайте також: Гундич підписав розпорядження про звільнення хабарника Войцешука

 Ревенко Оксана Михайлівна народилась 10 грудня 1969 року. Має дві вищі освіти: у 2012 році закінчила Житомирський державний технологічний університет за спеціальністю «Системотехнік», а в 2006 – Інститут землевпорядкування та земельного кадастру при НАУ в м. Києві за спеціальністю «Землевпорядкування та кадастр».

Трудова діяльність:

1989-2000 рр. – провідний інженер, інженер-картограф, копіювальниця в групі геослужби управління містобудування та архітектури Житомирської міської ради.

2001-2003 рр. – провідний інженер-картограф землевпорядник, провідний інженер технічного відділу AT «Житомирбудрозвідування».

2003-2006 рр. – головний спеціаліст з земельних питань, начальник відділу земельних відносин та кадастру Головного управління містобудування та архітектури Житомирської міської ради.

2006-2010 рр. – заступник начальника управління та начальник управління регулювання земельних відносин Житомирської міської рада.

2010 по даний час – Фізична особа-підприємець. Фаховий напрямок — консультаційна діяльність в галузі земельного права та у сфері містобудівної діяльності та представництво в судах. Землевпорядкування.

Нагадаємо, що на вакансію начальника управління екології та природних ресурсів ОДА претендувало 5 осіб.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here