Home Політика Обіцянки, які йдуть у розріз з діями або як нардепи чорнобильців привітали....

Обіцянки, які йдуть у розріз з діями або як нардепи чорнобильців привітали. ВІДЕО

155

 У Житомирському драмтеатрі ім. Івана Кочерги, 25 квітня, відбувся концерт, приурочений до 30-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС. Одним із запрошених гостей заходу став народний депутат України Борислав Розенблат, який, так би мовити, вже «привітав» чорнобильців, не проголосувавши декілька днів тому за подолання вето Президента України на Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо соціального захисту постраждалих осіб" (№2093). Під час свого привітального слова, народний обранець все ж пообіцяв надання пільг постраждалими, але не раніше 2017 року, коли буде започаткована монетизована адресна допомога.

Борислав Розенблат, народний депутат України: «Ви знаєте, перед тим як іти сьогодні до вас, напередодні я задав питання: « А з чим же ми підемо до людей? Що ми скажемо їм за 30 років?». І от я хочу вам розповісти, можливо приємну для вас новину, можливо ви її відчуєте. З 1 січня 2017 року буде започаткована адресна монетизована пільгова система соціальної допомоги в Україні. Тобто, все що вам належить, ви повинні отримувати на ваш власний рахунок. Ви не повинні залежати від якихось статей, які ніколи в житті не виконуються. Також, від тих чиновників ,які будуть розглядати ваші звернення. Ви повинні мати, те що ви повинні мати, в залежності від того подвигу, який кожен із вас звершив».

Чи влаштували такі обіцянки присутніх на концерті ліквідаторів – залишається питанням. А от що думаю з приводу проваленого (завдяки деяким депутатам) голосування за подолання вето Президента, ми вирішили дізнатися у представників влади області. Так, Сергій Машковський, голова Житомирської ОДА, був не готовий критикувати дії народних депутатів, проте зауважив, що пільги мають бути надані обов’язково.

Сергій Машковський, голова Житомирської ОДА: «Ви знаєте, я завжди маю певну вихованість в політичному плані. Тому, це буде не коректно, коли я буду коментувати дії  народних депутатів; те, чи вони приймали законопроекти і які у них були думки, щодо прийняття/не прийняття, голосування/не голосування. Звичайно, я особисто вважаю, що пільги і ті соціальні права, які були закріплені у законопроекті по Чорнобильцях, мають бути надані і мають забезпечуватись. Але однозначно, це рішення Верховної Ради, як вищого законодавчого органу нашої країни і це особисте рішення кожного депутата».

Голова Житомирської обласної ради Анжеліка Лабунська була більш відверта та наголосила на тому, що тільки голосуючи за потрібні законопроекти у Верховній Раді, нардепи можуть довести свою повагу та любов до народу. Всі інші виступи та голосні обіцянки – нічого не варті.

Анжеліка Лабунська, голова Житомирської обласної ради: «Я завжди дивувалася багатьом народним депутатам, коли вони в залі Верховної Ради роблять одне, і не розуміють, що люди не читають новини і не знають, хто і як голосував. І от як тільки депутати виходять із зали Верховної Ради, вони починають коментувати щось і розповідати: як люблять народ; що ось у 2017,2018, 2020, 2030 році, ми повернемо вам пільги і повернемо те, що вам зобов’язані. Да просто красти потрібно менше, я це бачу навіть по обласному бюджету! І от робити популізм у Раді – це одне, а виходити за двері і розповідати, як депутат любить свій народ – це інше. Так от, любити потрібно тоді, коли вони приймають закони і навчитися відповідально ставитися до кожного голосування. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here