Home Політика Обласний центр зайнятості очолила Галина Корінна

Обласний центр зайнятості очолила Галина Корінна

133

1 лютого, виконувач обов’язків Голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко представив  колективу обласного центру зайнятості нового директора – Корінну Галину Віталіївну, яка 17 років очолювала управління праці і соціального захисту обласної державної адміністрації.

У зібранні з цієї нагоди також взяли участь керівники міськрайцентрів зайнятості, голова Федерації профспілок Житомирської області Неля Паламарчук,виконавчий директор Спільного представницького органу роботодавців Житомирської області Юрій Гамкрелідзе, заступник начальника Департаменту праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації Світлана Бойм.

У вступному слові Валерій Ярошенко окреслив завдання, які стоять нині перед державною службою зайнятості, та перспективні напрями діяльності.

«Очікування суспільства до державної служби зайнятості нині надзвичайно високі. На превеликий жаль, це єдина інституція в державі, яка займається сегментом ринку праці і володіє інформацією про ті процеси, які на ньому відбуваються. Розроблена концепція Державної служби зайнятості, діяльність якої передусім має бути спрямована не на виплату допомоги по безробіттю, а на те, щоб бути активним «гравцем» на ринку праці. Метою концепції є вивчення сучасних процесів на ринку праці та прогнозування –  що потребує роботодавець, які фахівці затребувані, а які будуть потрібні в перспективі», – сказав він.

Галина Корінна подякувала Міністру соціальної політики А.Реві, Голові Державної служби зайнятості В.Ярошенку, Житомирській обласній державній адміністрації та обласній раді за надану довіру керувати обласною службою зайнятості в період її реформування.

Нагадаємо, 27 січня голова Житомирської ОДА Ігор Гундич підписав розпорядження про звільнено директора департаменту праці та соціального захисту населення Галину Корінну.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here