Home Політика Об’єднана опозиція остаточно йде на вибори без партії Кличка

Об\’єднана опозиція остаточно йде на вибори без партії Кличка

93
0
Об’єднана опозиція йде на вибори без партії Віталія Кличка "УДАР", бо він так і не захотів прийняти пропозицію до об’єднання.
 
Про це на прес-конференції в Києві сказав лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок, пише Gazeta.ua.
 
Відповідаючи на запитання, чи є ще можливість того, що Кличко таки приєднається до Об’єднаної опозиції, Тягнибок сказав:
 
"Перемовини тривали близько року. І Об’єднана опозиція і "Свобода" постійно декларували, що ми відкриті до таких перемовин, у тому числі й з партією "УДАР". Я так розумію, що ці перемовини йшли більше через ЗМІ. Якісь меседжі посилались усім представникам опозиції".
Тягнибок також наголосив, що "УДАР" зараз грає у свою гру.
 
"На сьогодні звісно ми теоретично можемо сказати, що ніколи не можна говорити ніколи. Але на нинішній час за буквально декілька днів до старту передвиборчої кампанії в мене складається враження, що "УДАР" грає в свою гру. А міг би брати участь у виборах разом із реальною опозицією, яка буде боротися проти режиму Януковича", – пояснив лідер ВО "Свобода".
 
Водночас він переконаний, що реальна позиція усіх політиків буде вже зрозуміла по роботі в парламенті.
 
"Я переконаний, що хто є хто ми побачимо навіть не під час виборчої кампанії, бо перед виборами вся ця агітація й піар, і все може бути досить різноманітно та в красивих обгорточках. Ми все побачимо в парламенті. Як хто буде голосувати, які будуть кроки, чи це голосування буде синхронним, чи й надалі будуть ігрища й забави. Усі крапки над "і" розставить парламент", – підсумував Тягнибок.
 
Нагадаємо, що сьогодні керівники Об’єднаної опозиції та ВО "Свобода" підписали заяву про завершення переговорів щодо спільної участі у виборах до Верховної Ради 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here