Home Політика Об’єднана опозиція збирається позиватись до Януковича у Європейський суд з прав людини

Об\’єднана опозиція збирається позиватись до Януковича у Європейський суд з прав людини

73
0
Перший етап усунення президента Віктора Януковича від влади почав реалізовуватися.
 
Про це на прес-конференції у Києві сказав Арсеній Яценюк, пише Gazeta.ua.
 
"Об’єднана опозиція подала позов до Вищого адміністративного суду і до цього позову приєдналися більше 309 тисяч українців. Це не просто збір підписів. Люди залишили свої прізвища, адреси, паспортні дані – це люди, які не бояться Януковича. І ці люди, які стали на бік Об’єднаної опозиції у питанні усунення Януковича від влади, – наголосив він. – Україна повинна бути незалежною від режиму Януковича. І ми, як Об’єднана опозиція, ставимо однією з цілей усунення його від влади".
 
Яценюк наголосив, що Об’єднана опозиція може звернутися із цим позовом і до Європейського суду з прав людини.
 
"Ми сьогодні усвідомлюємо, що суд контролюється Януковичем. Бо саме він призначав сотні суддів до всіх судових інстанцій. Але ми впевнені в тому, що наш похід проти Януковича обмежиться не тільки українським судом. Якщо усі українські суди будуть зволікати з розглядом питання, звичайно, ми звернемося до Європейського суду з прав людини. Тому, що порушені права 45 мільйонів українців. І ці права порушені безпосередньо чинним президентом Януковичем", – розповів політик.
 
Яценюк також наголосив, що у новому парламенті, коли буде сформована нова демократична більшість буде створена спеціальна тимчасова слідча комісія з питань імпічмента Януковичу.
 
"Ми зараз сформували чіткі юридичні підстави для того, щоб усунути президента. Ми очікуємо на те, що українські судді будуть вірні тільки тільки українському закону і українській Конституції", – підкреслив Яценюк 
 
Previous articleЖінка скуповувала металобрухт без дозволів
Next articleПасажири пересіли з маршруток на трамваї та тролейбуси

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here