Головна Політика Онлайн-сесія облради: депутати дистанційно виділили 17 млн грн на співфінансування ремонтів

Онлайн-сесія облради: депутати дистанційно виділили 17 млн грн на співфінансування ремонтів

276
0

Онлайн-сесія облради з розглядом лише одного питання щодо внесення змін до бюджету пройшла 16 березня. Участь у відеоконференції взяли 51 депутат.

Депутати проголосували дистанційно за виділення співфінансування з обласного бюджету та трансферту із бюджетів громад на реалізацію об’єктів ДФРР на загальну суму понад 17 млн грн.

Зокрема, через скорочення видатків з ДФРР на Житомирську область (до 186,6 млн грн у 2021 році) зменшилася і кількість об’єктів комунальної власності, які будуть реконструюватися (з 8 до 6).

Тому депутати перерозподілили 3,3 млн грн співфінансування, які мали піти на реконструкцію драмтеатру іт. І. Кочерги та обласного театру ляльок. Їх у 2021 році не реконструюватимуть.

На 60,9 тис. грн. зменшили співфінансування по музею Лесі Українки у м. Новоград-Волинському відповідно до зменшення залишкової вартості проєкту.

Натомість збільшити на 16,47 тис. грн. співфінансування робіт по Магістрату і на 808,889 тис. грн. – робіт з реконструкції Житомирського обласного онкологічного диспансеру.

Також на 6,4 млн грн збільшили суму співфінансування відділень Обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here