Home Політика Опитування: Українці вважають, що зараз в Україні час мафії, політиканів та жебраків

Опитування: Українці вважають, що зараз в Україні час мафії, політиканів та жебраків

118
0

Нинішній період українці визначають як час злочинців, шахраїв, політиканів і жебраків, констатують соціологи.


Згідно з даними соціологічного опитування, проведеного Інститутом соціології НАН України у квітні поточного року, 47,8% населення вважає нинішній період часом злочинців і шахраїв, 44% – політиканів, 40% – жебраків.

Лише незначна частина опитаних визначили нинішній час як час моральних авторитетів (11%), талантів (7,5%), професіоналів (7%).

На думку переважної частини населення, провідну роль у житті українського суспільства відіграють такі соціальні групи як мафія та злочинний світ (39,6%), підприємці та бізнесмени (37%), лідери політичних партій (31%) і чиновники (30%).

У порівнянні з 1994 роком суттєво зменшилося визнання населенням ролі робітників (із 23% до 15%), селян (із 21% до 10%), інтелігенції (із 16% до 10%), керівників державних підприємств (із 16% до 11% ) та сільськогосподарських підприємств (з 11% до 5%).

Респондент міг вказати кілька відповідей.

Опитування було проведене у рамках багаторічного проекту Інституту соціології НАН України Моніторинг соціальних змін, який проводиться з 1992 року. Було опитано 1,2 тис. респондентів за репрезентативною вибіркою.

Як повідомлялося, 54% опитаних Research&Branding Group вважають, що політична ситуація в Україні нестабільна.

За матерiалами: Інтерфакс-Україна
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here