Home Політика Опозиціонер Пашинський забув, що секретаря Житомирської міської ради обрали завдяки Партії регіонів?

Опозиціонер Пашинський забув, що секретаря Житомирської міської ради обрали завдяки Партії регіонів?

88

"Прорегіонівська" більшість у міських радах центральної України порозсипалася, тому опозиція відсторонює від влади ставлеників Партії регіонів.

Про це Gazeta.ua сказав народний депутат від "Батьківщини" Сергій Пашинський, коментуючи голосування опозиціонерів за імпічмент міському голові Черкас Сергію Одаричу.

"Зараз у центральній Україні йде процес відсторонення висуванців Партії регіонів із тих посад, на які їх у 2010 році обрали, – говорить він. – . От, наприклад, минулого тижня у Житомирі ми обрали представника партії "Батьківщина" секретарем міськради".

Він також додав: "Ми завжди виступали проти всієї більшості, сформованої Партією регіонів. З усякими псевдоопозиціонерами, які, прийшовши до влади, вірно служили Януковичу. Зараз ми їх по тихеньку відсторонюємо від влади. Я сподіваюся, що цей процес закінчиться у 2015 році. Ми цю чуму відсторонимо по всій Україні, а не тільки у центральній частині".

Нагадаємо, що за кандидатуру секретаря Житомирської міської ради від «Батьківщини» Любов Цимбалюк проголосувало 43 депутати. Висунув її на цю посаду мер регіонал Володимир Дебой. Її кандидатуру підтримала фракція Партії регіонів.

Депутати від партії «Свобода» запідозрили змову між «Батьківщиною» та Партією регіонів. Депутат Житомирської міської ради від партії «Свобода» Сергій Оніщук звернеться до керівництва «Батьківщини», щоб частину депутатів у міській раді вигнали з партії Юлії Тимошенко.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here