Home Політика Опозиція має намір оскаржити вирок Тимошенко

Опозиція має намір оскаржити вирок Тимошенко

96
0

Один з лідерів партії Батьківщина, віце-спікер Верховної Ради Микола Томенко заявив про намір опозиції оскаржувати вирок Юлії Тимошенко в українських судах та Європейському суді з прав людини.

Про це він сказав біля Печерського райсуду, повідомляє сайт ВО Батьківщина.

"Цілком очевидно, що суд "заряджений" на винесення вироку, тому в нас залишається кілька варіантів для дій", – сказав Томенко.

"Варіант парламентський: ми реєструємо загальні поправки від опозиції і вимагаємо ліквідації цих статей (статті 364, 365 Кримінального кодексу, які інкримінують Юлії Тимошенко)", – повідомив віце-спікер Ради.

"Ми також будемо оскаржувати вирок в українських і європейських судах і залежно від ситуації будемо звертатися до людей, щоб вони допомогли у боротьбі, оскільки абсолютно очевидно, що без допомоги суспільства буде дуже важко боротися з цією владою", – наголосив він.

Микола Томенко також зауважив, що зараз головне не допустити конфліктів під судом, "оскільки вчорашні заяви правоохоронних органів про те, що нібито готують теракти, кровопролиття – це свідома провокація".

"Наше завдання не допустити таких провокацій, щоб влада ще не додумалася ввести надзвичайний стан. Коли під судом кілька тисяч омонівців – це означає, що влада боїться, робить все, щоб заборонити будь-які мирні зібрання, страйки або акції протесту", – наголосив політик.

Крім того, Томенко зазначив, що соціологічні дослідження свідчать про те, що переважна більшість громадян в Україні вважає суд над Юлією Тимошенко необ’єктивним, а проведення виборів без Тимошенко і Луценка – недемократичними.

"Якщо ми не доб’ємося участі Тимошенко і Луценка у виборах, то ми будемо робити все, щоб опозиція не брала участі в таких виборах і зривала такі вибори до моменту участі в них опозиції", – зауважив він.

У свою чергу член фракції НУ-НС Арсеній Яценюк, коментуючи суд над екс-прем’єром, заявив, що ця справа не стосовно Юлії Тимошенко, а стосовно України.

Яценюк зазначив, що винесення обвинувального вироку щодо Юлії Тимошенко означатиме, що Україна не підпише угоду про асоціацію з ЄС, "конгрес США прийме резолюцію проти України, і Україна стане щось на кшталт Білорусі, тільки ще з більшими наслідками, ніж у Білорусі".


 
Previous articleБюджети Житомирщини перевиконали план на 3%
Next articleПрикордонники та митники затримали контрабандиста, який незаконно перевозив товари

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here