Home Політика Опозиція: ”Регіонали” вирішили протягнути ”язык” вдруге

Опозиція: \”Регіонали\” вирішили протягнути \”язык\” вдруге

81
0
Партія регіонів має намір повторно ухвалити мовний законопроект у другому читанні на позачерговій сесії парламенту.
 
Про це заявив заступник голови фракції БЮТБ Юрій Одарченко, повідомляє Українська правда з посиланням на Український тиждень.
 
"Ми знаємо, що регіонали мають план щодо переголосування мовного законопроекту. Він полягає у наступному: ухвалюється постанова про скасування результатів голосування у другому читанні, яка не вимагає попереднього внесення в порядок денний. Далі вони ухвалюють поправку, якою відхиляють всі дві з половиною тисячі поправок до документу, і голосують його в цілому", – заявив Одарченко.
 
Депутат додав, що в такий спосіб спікеру Володимиру Литвину відкриють шлях до підписання мовного законопроекту.
 
"Тепер у Литвина начебто зникнуть аргументи, щоб не підписувати цей законопроект, він зможе сказати: так все ж чесно пройшло, друге читання було тощо. І, таким чином, він збереже за собою крісло голови парламенту", – зазначив Одарченнко.
 
"Хоча саме це голосування буде абсолютно незаконним, з порушенням принципів персонального голосування та регламенту", – підкреслив він.
 
Нагадаємо, позачергова сесія Верховної Ради відбудеться 30 липня.

Законопроект про мовну політику був ухвалений в цілому 3 липня. Як зазначають опозиціонери і експерти, він був прийнятий з великою кількістю порушень. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here