Home Політика «Опозиція їде в тур по Україні, щоб донести свою позицію виборцям», –...

«Опозиція їде в тур по Україні, щоб донести свою позицію виборцям», – Геннадій Зубко про акцію «Вставай, Україно!»

85

Проведення мирних акцій у всіх обласних центрах країни дасть можливість донести до людей позицію депутатів, пояснити, чому опозиція блокує трибуну, почути людей і скоригувати свої плани відповідно до очікувань виборців.

Про це заявив народний депутат України Геннадій Зубко у прямому ефірі на каналі ТВі в програмі "Політклуб" Віталія Портнікова.

«Коли перший раз відбулося блокування трибуни з приводу особистого голосування, то чітко було доведено людям позицію та мету, для чого це робиться. І люди нас беззастережно підтримали. На жаль, зараз я чую від своїх виборців, що вони не цілком розуміють, чому ми знову блокуємо роботу Верховної Ради. Сьогодні потрібно спілкування з людьми не тільки із трибуни, треба йти до людей і пояснювати логіку наших дій» – сказав Геннадій Зубко.

Член фракції "Батьківщина" також додав, що відсутність роботи у Раді вигідна у першу чергу владі.

«Сьогодні потрібно, щоб парламент запрацював. Владі вигідно, щоб Рада була непрацююча, тому що сьогодні не призначаються вибори у 5 проблемних округах, не відомо, як призначити вибори у Києві. Сьогодні не зрозуміло, як буде працювати урядова програма активізації економіки на 2013 рік, тому що вона не обговорюється і практично бюджет може розподілятись у ручному режимі», – зауважив Геннадій Зубко.

Також він переконаний, що заради відновлення роботи парламенту опозиція має вимагати від влади повернення ключових контролюючих функцій представникам опозиції: керівника бюджетного комітету, регламентного, повернення опозиції посади голови рахункової палати і, як в багатьох європейських країнах, один із заступників Генпрокурора має бути від опозиції. Адже за три опозиційні політичні сили за партійними списками проголосувало понад 50% виборців, і зараз, відсуваючи опозицію від будь-якого контролю за процесами в державі, влада ігнорує вибір понад половини країни. "Так не може бути, така однобока система влади не проіснує довго і ми повинні пояснювати логіку наших дій виборцям", – наголосив Геннадій Зубко.

Нагадаємо, що сьогодні, 14 березня, розпочинається Всеукраїнська акція «Вставай, Україно!», ініційована фракціями опозиційних партій. Перший мітинг відбудеться у Вінниці.

Протягом двох місяців марші й мітинги в рамках акції пройдуть у всіх обласних центрах, а завершиться вона всеукраїнським маршем у Києві.

Прес-служба Народного депутата України

Геннадія Зубка (фракція ВО «Батьківщина»)

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here