Home Політика Парламент за рік спалить світла більш, ніж на 6 мільйонів – більше...

Парламент за рік спалить світла більш, ніж на 6 мільйонів – більше від комунальників в окрузі Литвина

96

Вартість електроенергії для парламенту перевищує обсяг, необхідний для функціонування «Виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства» м. Новоград-Волинськ Житомирської області – 4,2 млн. кВт/год. на 5,04 млн грн.

Про це повідомляє сайт «Наші гроші» з посиланням на «Вісник державних закупівель».

Це місто входить в виборчий округ, за яким в 2012 році обрався до парламенту екс-спікер Володимир Литвин.

Управління адміністративними будинками Управління справами Апарату Верховної Ради України 25 січня уклало угоду з ПАТ «Київенерго» на постачання 5,4 млн кВт/год електроенергії в 2013 році на 6,17 млн грн.

Електрична енергія замовлена для 12 парламентських будівель по вул.М. Грушевського, 5, вул.М. Грушевського, 18/2, вул.Шовковична, 2, вул.Шовковична, 4, вул.Садова, 3, вул.Садова, 3-А, вул.Банкова, 5-7, вул.Банкова, 6-8, вул.Банкова, 6-8А, вул.Інститутська, 8, вул.В. Житомирська, 11, пров.Рильський, 8.

В кінці року можуть бути проведені додаткові закупівлі послуг, якщо замовленого на початку року обсягу виявиться недостатньо, або буде перераховано вартість тарифів. В 2012 році при першій закупівлі у обсязі 6,65 млн грн. парламентом було укладено додаткові угоди з «Київенерго» ще на 1,06 млн грн.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here